• Новак
тркалца 40мм Тивко Подвижно Тркало Со Сопирачка, У-заграда/16/18/20/22/25мм|,Замена На Мебел Вртливи Тркала За Тркала, За Мебел За Послужавник/Количка/Полица/Маса/Стол тешк

тркалца 40мм Тивко Подвижно Тркало Со Сопирачка, У-заграда/16/18/20/22/25мм|,Замена На Мебел Вртливи Тркала За Тркала, За Мебел

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини Таа е идеална за мебел тркала, колички, кои ќе го заштитат подот. Големина : растојание На заградата во Форма На Буквата У = 16мм/18мм/20мм/22мм/25мм, ротирачки дијаметар на тркалцето = 1,5 Инчи; вкупна висина = 53,5 мм. Референтна слика За Големина. 360° ротирачки тркалца : вртливи тркалца ( рицинус со сопирачка,рицинус без сопирачка,опционално), можете да ја промените насоката напред по желба и лесно и флексибилно да ја движите опремата за мебел. Носечки лежиште : единствен универзален капацитет на лежиштето на тркалото од 20 кг, комплет од 4. Тоа е најдобриот избор за замена на старите тркалца за мебел. Материјал : гумени тркалца,висококвалитетна хромирана Заграда Во Форма На Буквата У (задебелување 1,5 мм),метални топчести лежишта. Висока цврстина,отпорност на абење,отпорна на прашина,тивка и безбедна, стабилна и издржлива. Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини. Таа е идеална за мебел тркала, колички, кои ќе го заштитат подот. Големина : растојание На заградата во Форма На Буквата У = 16мм/18мм/20мм/22мм/25мм, ротирачки дијаметар на тркалцето = 1,5 Инчи; вкупна висина = 53,5 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат