• Новак
Ксенонски Халогени Светилки За Магла Комплет За Погонски Светла за -2020 Година Сиена

Ксенонски Халогени Светилки За Магла Комплет За Погонски Светла за -2020 Година Сиена

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Светилките Не Вклучуваат Никакви Околни Панели На Телото Совршен За Сопственици Без Опционални Светилки За Магла или Како Замена. (2х) 55 Вати 4100К Ксенонски Халогени Светилки со 10.000 К Дневни Светла. Дебели Алуминиумски Метални Куќишта Со Стврднати Стаклени Леќи. Целосна Жици Темперамент Со Моќност Реле, Осигурувач и 3 Начин Прекинувач : (јас) Магла (0) Исклучување (II) Дневни Светла. Светилки Употреба; Лесно Заменливи, Заеднички Н3 Големина, Ниска Цена Светилки. Светилките Не Вклучуваат Никакви Околни Панели На Телото. Совршен За Сопственици Без Опционални Светилки За Магла или Како Замена. (2х) 55 Вати 4100К Ксенонски Халогени Светилки со 10.000 К Дневни Светла. Дебели Алуминиумски Метални Куќишта Со Стврднати Стаклени Леќи. Целосна Жици Темперамент Со Моќност Реле, Осигурувач и 3 Начин Прекинувач : (јас) Магла (0) Исклучување (II) Дневни Светла. Светилки Употреба; Лесно Заменливи, Заеднички Н3 Големина, Ниска Цена Светилки. Фабричките светилки за магла чинат над 395,00 Рефлектори за магла светилки инсталирајте во фабричките места за светилки за магла, надминете ги фабричките светилки за магла и чинат помалку загарантирани. Вашето омилено возење никогаш не изгледаше толку добро. Повеќе Од Подобрена Видливост Доживејте ја иднината на возењето преку неверојатна видливост слична на дневна светлина благодарение на Блинглајтс бл-300в комерцијална технологија на светлина. Одликувајќи се со магла и возење, шема на лесен пат споена со сини дневни светла со висока видливост, ксенонските светилки BL-300w лесно може да се видат на речиси секоја светлина, вклучително и директна сончева светлина. Можете исто така да ја прилагодите светлината за уникатно искуство. Светлината На Избор Дизајнирана Да го имитира изгледот на обичните светилки за магла во застапништвото, СВЕТИЛКИТЕ BL-300w светат како оригинални светилки за магла и е компатибилна со фабричките жици и или контролите на светлината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат