• Новак
Scosche SWCECL Интерфејс За Контрола На Воланот За Затемнување Радија

Scosche SWCECL Интерфејс За Контрола На Воланот За Затемнување Радија

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овозможува инсталирање на нови резервни стерео на фабричка локација Одговара На Двојни дин стерео со максимална големина на екранот/отворот на предната плоча е 3 13/16 " х 6 13/16 "(96,8 мм х 173мм). Прецизност дизајнирана за непропустливо вклопување помеѓу цртичката и Комплетот За Цртичка. Бојата и Текстурата одговараат на фабричката цртичка. Лесен за инсталирање. Не се потребни посебни алатки. Вклучува чекор-по-чекор инструкции. Поддржан од Доживотната Гаранција На Скош и Доживотната Технолошка Поддршка. Веќе 40 години, Scosche произведува Висококвалитетни, Достапни Комплети За Стерео Цртички За Автомобили, Ремени За Жици На Возила, Адаптери, Интерфејси, Комплети За Цртички За Засилувачи, Кабли и други додатоци ЗА инсталација ОД 12v. Знаеме како се чувствувате за вашето возило, така што нема да дизајнираме, инженерираме или испорачуваме производ што не ги исполнува нашите исклучително високи стандарди. Кога купувате додаток за инсталација На scosche, ве покривме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат