• Новак
120 Парчиња Градежни Материјали За Роденденски Забави Комплет Градежна Тема Депонија Камион Украсување Украси За Транспорт Вклучувајќи Чинии Хартиени Чаши Вилушк?

120 Парчиња Градежни Материјали За Роденденски Забави Комплет Градежна Тема Депонија Камион Украсување Украси За Транспорт Вклучувајќи

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

①Содржина На пакетот : овој комплет за теми за градежни забави доаѓа со вклучување за 24 гости : 24 чинии од 9", 24 7 "чинии за десерти, 24 Чаши од 9оз, 24 6 "вилушки и 24 6,5"салфетки, нашиот комплет За градежни забави ги вклучува сите основни предмети за забави во суштина заштедувајќи ви време и пари додека купувате роденденСите предмети доаѓаат уредно завиткани и одвојте само неколку минути за да се постават, оставајќи ви една работа да уживате во совршено украсена забава!. Quality Callity Teater : нашите плочи за забави за градежни теми, хартиени чаши, вилушки и салфетки се изработени од висококвалитетни хартиени материјали, еколошки, нетоксични, без мирис, убаво испечатени во дезени и бои, не се лесни за бледнеење,погодни за градежна тематска роденденска забава, За Вас Ви Донесе совршена и уникатна забава, оставете ги луѓето да си одат дома среќни.(Забелешка : ве Молиме не микробранови плочи и чаши). ●Широка Употреба●Поставки За Маса За Градежни Забави : овие комплети за садови за градежни забави можат да опслужат 24 гости, доволно количество за нормална градежна тема голем ден, особено за љубителите на градежни камиони. Тие можат добро да се вклопат со вашите други украси за градежни забави, како што се детски камиони за роденденски забави, детски роденденски забави, забави за туширање, теми за градежни работници за момчиња и девојчиња, излети, скари и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат