• Новак
Автомобил Радио Двоен Дин Авторадио За Земјиште Крузер Прадо 150 2009-2013 Супот ДСП СВЦ Гпс WiFi/БТ Врзување Интернет Со Задна Камера WiFi Бт Карплеј ФМ RDS Андроид 11 Автомоби

Автомобил Радио Двоен Дин Авторадио За Земјиште Крузер Прадо 150 2009-2013 Супот ДСП СВЦ Гпс WiFi/БТ Врзување Интернет Со Задна Камера WiFi

Rating 
DEN 11555.84

Достапност
Достапно за нарачка

☑●Навигација За Копнен Крстосувач Прадо 150 2009 2010 2011 2012 2013 Година● : Овој двд плеер со автомобил Андроид 11, има подобрена компатибилност со апликацијата и функцијата со вентилатор за ладење(не е вклучен WIFI 1+16 G) забрзајте ја дисипацијата на топлина,брзо стартувајте апликации. ☑€Мултифункционален Плеер : Авторадио со 4/8 јадра процесор со висока ефикасност,изведување 4g или Wi Fi/преземање На Апликации/Split Екран/поставки За Автомобил/GPS Навигација/Carplay/ FM/ AM/RDS/DSP/BLUETOOTH/HD 1024 P Или IPS 1280p Видео/Контрола На Воланот/Резервна камера/MP3/AUX/usb/поддршка TPMS,OBD2,Dvr,dab+,Итн Проширена Опрема Функции. ☑●Лесен За Инсталирање Q : стерео плеерот, вклучувајќи ја ексклузивната рамка и домаќинот,ја поддржува оригиналната функција на оригиналниот кабел за автомобил, Ременот За Напојување(Приклучок и Игра), Поддржете ги оригиналните USB порти на вашиот автомобил,без други делови или жици. ☑【Систем за забава за автомобили● : Автомобил Нави Стерео Со 4g/ Wifi Интернет Услуга, bluetooth без раце, поддржува Play-Store, Google maps, You Tube, Yahoo,MSN, Tik Tok итн, ви дава повеќе забава при возење. Notice+ забелешка : Wi Fi 1+16 G без вентилатор за ладење/DSP/RDS, Целосен Излез НА AV. Деталните параметри може да се видат во 7-от дијаграм за конфигурација. Нашето радио поддржува прилагодување, можете да не контактирате преку порака на купувачот за вашите потреби. ☑●Навигација За Копнен Крстосувач Прадо 150 2009 2010 2011 2012 2013 Година● : Овој двд плеер со автомобил Андроид 11, има подобрена компатибилност со апликацијата и функцијата. со вентилатор за ладење(не е вклучен WIFI 1+16 G) забрзајте ја дисипацијата на топлина,брзо стартувајте апликации. ☑€Мултифункционален Плеер : Авторадио со 4/8 јадра процесор со висока ефикасност,изведување 4g или Wi Fi/преземање На Апликации/Split Екран/поставки За Автомобил/GPS Навигација/Carplay/ FM/ AM/RDS/DSP/BLUETOOTH/HD 1024 P Или IPS 1280p Видео/Контрола На Воланот/Резервна камера/MP3/AUX/usb/поддршка TPMS,OBD2,Dvr,dab+,Итн Проширена Опрема Функции. ☑●Лесен За Инсталирање Q : стерео плеерот, вклучувајќи ја ексклузивната рамка и домаќинот,ја поддржува оригиналната функција на оригиналниот кабел за автомобил, Ременот За Напојување(Приклучок и Игра), Поддржете ги оригиналните USB порти на вашиот автомобил,без други делови или жици. ☑【Систем за забава за автомобили● : Автомобил Нави Стерео Со 4g/ Wifi Интернет Услуга, bluetooth без раце, поддржува Play-Store, Google maps, You Tube, Yahoo,MSN, Tik Tok итн, ви дава повеќе забава при возење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат