• Новак
Да Не Бебе Чудовиште Црвено / ЗА МЕДИУМИ CH 101n/Sncmch SoftBank-PCCL-201-N176

Да Не Бебе Чудовиште Црвено / ЗА МЕДИУМИ CH 101n/Sncmch SoftBank-PCCL-201-N176

Rating 
DEN 604.96

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : случај тело/поликарбонат Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : МЕДИА ЦХ 101н / Софтбанк само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот Супер симпатична бебе чудовиште MEDIASCH101 N/Soft Bank случај. Спецификациите може да се променат без претходна најава. Сликата е композитна слика. Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Голема заштита за грбот И страните може да се наплаќа додека случајот е прикачен (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. За времето на испорака : Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат