• Новак
Интелигентни Мрежни Решенија Cat6 RJ-45 Машки/RJ - 45 Машки ВРВ Мрежен Лепенка Кабел, 1,5 Стапки

Интелигентни Мрежни Решенија Cat6 RJ-45 Машки/RJ - 45 Машки ВРВ Мрежен Лепенка Кабел, 1,5 Стапки

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Импедансата Се Совпаѓа-Жицата и конекторите се внимателно усогласени за практично да се елиминира повторувањето и откажувањето, гарантирајќи брз пренос без грешки Позлатените Контакти ја елиминираат корозијата и обезбедуваат максимална спроводливост за да се обезбеди интегритет на податоците. Уникатната Пвц Јакна со ексклузивна полимерна технологија обезбедува ненадмината издржливост и флексибилност. Чизмите Без пречки спречуваат свиткување на кабелот и свиткани иглички кога ги отстранувате од панелите за лепенки. Олеснувањето на напрегањето ја зголемува силата додека одржува максимална флексибилност дури и во екстремни услови. Тестирани стандарди-Ги Исполнува или надминува тековните Предложени Стандарди Cat5e. RJ - 45 кабел за поврзување на вашиот компјутер, систем за игри или друг уред подготвен За Етернет со рутер, прекинувач или модем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат