• Новак
Авокат Розова Дино Перница Кадифен - 16 Инчи Полнети Розови Дино Плиши Полнети Животни-Прегратка И Гушкање Со Мека Ткаенина И Полнење - Симпатичен Подарок За Диносау

Авокат Розова Дино Перница Кадифен - 16 Инчи Полнети Розови Дино Плиши Полнети Животни-Прегратка И Гушкање Со Мека Ткаенина И Полнење

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

СУПЕР-КРЦКАВА КАДИФЕНА ПЕРНИЦА Т - РЕКС-преслаткото лице и телото што може да се исцеди на нашата мечка боба се направени од врвна ткаенина и филер Со ултра меко и кадифено палто, нема да можете да престанете да го гушкате!. БЕЗГРИЖНО ВРЕМЕ ЗА ИГРАЊЕ-Нашата полнета играчка за перници т-рекс е направена од материјали безбедни за деца. Од надворешната ткаенина до внатрешните пломби, вашиот мунккин е совршено безбеден со ова слатко и меко момче!. ПОВЕЌЕ ПРЕГРАТКИ И ГУШКАЊЕ-Нашата перница т-рекс има издржлив капут, полнење отпорно на грутки и армирано шиење. Нашата гушкачка играчка ќе му прави друштво на вашето малечко низ многу авантури!. РАСТЕТЕ ЈА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА-тоа е т-рекс. Тоа е и двете! Нашата сакана играчка полнета со перница т-рекс ќе направи прекрасен додаток на вашето склопување на т-рекс или перници. ЗА МЛАДИТЕ И МЛАДИТЕ ВО СРЦЕТО-Нашата симпатична кадифна перница т-рекс е идеална за деца и возрасни кои би можеле да користат нов најдобар пријател за гушкање. Тоа е совршен подарок за секој помеѓу 1 и 100!. СУПЕР-КРЦКАВА КАДИФЕНА ПЕРНИЦА Т - РЕКС-преслаткото лице и телото што може да се исцеди на нашата мечка боба се направени од врвна ткаенина и филер. Со ултра меко и кадифено палто, нема да можете да престанете да го гушкате!. БЕЗГРИЖНО ВРЕМЕ ЗА ИГРАЊЕ-Нашата полнета играчка за перници т-рекс е направена од материјали безбедни за деца. Од надворешната ткаенина до внатрешните пломби, вашиот мунккин е совршено безбеден со ова слатко и меко момче!. ПОВЕЌЕ ПРЕГРАТКИ И ГУШКАЊЕ-Нашата перница т-рекс има издржлив капут, полнење отпорно на грутки и армирано шиење. Нашата гушкачка играчка ќе му прави друштво на вашето малечко низ многу авантури!. РАСТЕТЕ ЈА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА-тоа е т-рекс. Тоа е и двете! Нашата сакана играчка полнета со перница т-рекс ќе направи прекрасен додаток на вашето склопување на т-рекс или перници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат