• Новак
CCSmall Ротирачки Ремен Клип За Motorola Moto G Чист Случај, Воена Тешка Целосна Заштита На Телото Со Вградени Футроли За Футроли За Телефонски Капак За Моторола G Моќ 2022/G Чис?

CCSmall Ротирачки Ремен Клип За Motorola Moto G Чист Случај, Воена Тешка Целосна Заштита На Телото Со Вградени Футроли За Футроли За Телефонски

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Компатибилен Модел●Посебно Внимание! Случај компатибилен само Со Моторола Мото Г Чиста/Мото Г Моќност 2022 ●Ефективна Заштита Qcsmall дизајн, со 3 во 1 Дизајн, Хард КОМПЈУТЕР + Флексибилен TPU +Внатрешна пената + заден клип, совршен дизајн може ефикасно да го заштити телефонот, апсорбирајќи удари кога телефонот паѓа на земја. ●Ротирачки Клип За Ремен + куќиште За клип за Ремен За Моторола Мото Г Чистата конзерва ротира 180 степени за да понуди лесна погодност за носење .Совршено Постојано стегање на вашиот џеб и фармерки,може да ви даде погодност за носење за време на работа, патување или играње. ●Прецизни Исечоци●Прецизни исечоци и одлични тактилни копчиња дизајнирани да ги одржуваат истите одлични тактилни повратни информации од копчињата на вашиот телефон.Целосен пристап до корисничкиот интерфејс, објективот на камерата, приклучокот за слушалки, звучникот и микрофонот. ●Kickstand®Со Вграден држач, обезбедува поергономски начин за држење на телефонот.Можете да ги ослободите рацете за време на гледање филмови, читање, состаноци, време на лице, итн. ●Компатибилен Модел●Посебно Внимание! Случај компатибилен само Со Моторола Мото Г Чиста/Мото Г Моќност 2022. ●Ефективна Заштита Qcsmall дизајн, со 3 во 1 Дизајн, Хард КОМПЈУТЕР + Флексибилен TPU +Внатрешна пената + заден клип, совршен дизајн може ефикасно да го заштити телефонот, апсорбирајќи удари кога телефонот паѓа на земја. ●Ротирачки Клип За Ремен + куќиште За клип за Ремен За Моторола Мото Г Чистата конзерва ротира 180 степени за да понуди лесна погодност за носење .Совршено Постојано стегање на вашиот џеб и фармерки,може да ви даде погодност за носење за време на работа, патување или играње. ●Прецизни Исечоци●Прецизни исечоци и одлични тактилни копчиња дизајнирани да ги одржуваат истите одлични тактилни повратни информации од копчињата на вашиот телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат