• Новак
црна капа крут Хасами Опрема Јапонски керамика.

црна капа крут Хасами Опрема Јапонски керамика.

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 7-14 дена за испорака. Големина : Ширина7см Х Длабочина7см Х Висина10см Капацитет150цц Тежина 130гр. хасами опрема Е Јапонската керамичка индустрија. Предметите се испраќаат 3-5 дена по потврдувањето на плаќањето. Брод Од Јапонија. Големина : Ширина 7см Длабочина7см Висина10см Капацитет150цц,@ црна капа крут Хасами Опрема Јапонски керамика., Хасами опрема е стил На Јапонски Порцелан., Порцеланот хасами се карактеризира со својата убавина на чист бел порцелан и деликатно обоената декорација застаклена со син пигмент. Предизвикувајќи од горење и другата причина, обликот и бојата се уникатни, не баш идентични со сликата на примерокот. Вашиот пакет обично пристигнува за неколку недели. Сепак, во зависност од царинската регулатива на вашата земја, може да потрае повеќе. За жал, не можеме да помогнеме во ова прашање поради под контрола на вашата влада. Царински давачки И Такси Меѓународните клиенти се одговорни за царинските такси на нивните земји. Царината и другите увозни давачки треба да ги плаќа купувачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат