• Новак
Џидбрт Европски Гроздобер Роза Шема Керамички Кафе Сетови Чаша Чинија Тенџере 15 ПАРЧИЊА Парична Казна Коска Кина Чај Подарок Сетови Со Боја Пакет

Џидбрт Европски Гроздобер Роза Шема Керамички Кафе Сетови Чаша Чинија Тенџере 15 ПАРЧИЊА Парична Казна Коска Кина Чај Подарок Сетови

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу јасен звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан. Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу јасен звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Карактеристики : Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичната porcelain.It е во согласност со коските кина национален стандард, пријателски.Различни модели за избор, кралски и класични.Ако малку го допрете, може да добиете многу јасен звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?Спецификација : Материјал : технологија на кинеска површина на коските : Содржина на пакување со прекумерна глазура : 1 комплет шолја За Кафе х, Топли совети : * Мала маана може да постои во еден производ бидејќи тие се занаетчиски производи.

Спецификацијата

Material:
bone china
Surface technology:
overglaze
Package Content:
1 set x Coffee Cup,:
Warm tips:
* Slight flaw may exist in single product as they are handicraft products. Don't worry; it won't influence quality at all.:
* You'd better wash it by hand as it's quite delicate, NOT for microwave use:
* If received damage,please feel free to contact us:
Note:
Size manual measurement, the slightest error, for reference only

Со стоката дадена додека купуваат