• Новак
Бумрих Тоалетна Торба За Жени, Патна Висечка Тоалетна Торба, Водоотпорен Организатор На Козметички шминка За Комплет За Додатоци За Патување, Туш За Бања

Бумрих Тоалетна Торба За Жени, Патна Висечка Тоалетна Торба, Водоотпорен Организатор На Козметички шминка За Комплет За Додатоци За Патување,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

?[Простран Капацитет] - 12,6х9, 2х4, 3 инчи, (затворен) 40, 5х12, 6 инчи (расклопен) Нашата висечка тоалетна торба има 4 пространи прегради за складирање - 2 големи и 2 средни димензии. Тоа е супер пространо и Погодно за вашето семејно патување за да ги спакувате сите машки, женски и детски тоалети. ?[Премиум Материјал]- надворешниот слој на тоалетна патна торба е изработен од ткаенина од кожа од полиестерска праска отпорна на кадифе, многу мека. Нашите патни торби за шминка дизајнираат двојна употреба на предни џебови со патент и користат надградени издржливи глави на патент од легура. ?[Хуманизиран Дизајн]- внатрешните пвц прегради со патент во патничката тоалетна торба се водоотпорни и видливи, држат многу. Организаторот на чантата за шминка има двојна преграда за патент за лесен пристап до предметите дури и не целосно отворената торба. Овој дизајн не само што е лесен за пристап и заштедува време, туку и пакува светлина за патување кога тса проверува. ?[Практичен Дизајн] - вртливата нелизгачка метална кука од 360 степени е добро дизајнирана што може да виси насекаде за да заштеди простор. Внатрешните џебови на нашите козметички кеси се опремени со еластична лента што ја одржува вашата козметика исправена и организирана. ?[Прилика]- тоа е добар организатор на патувања погоден за патување и одмор, работни патувања и семејни патувања со употреба на најсуштински тоалети, козметика итн. Погоден е и за луѓе кои немаат многу доволно простор што се користи како торба за шминка, Нашиот висечки дизајн заштедува многу простор. ?[Простран Капацитет] - 12,6х9, 2х4, 3 инчи, (затворен) 40, 5х12, 6 инчи (расклопен). Нашата висечка тоалетна торба има 4 пространи прегради за складирање - 2 големи и 2 средни димензии. Тоа е супер пространо и Погодно за вашето семејно патување за да ги спакувате сите машки, женски и детски тоалети. ?[Премиум Материјал]- надворешниот слој на тоалетна патна торба е изработен од ткаенина од кожа од полиестерска праска отпорна на кадифе, многу мека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат