• Новак
Кутија За Прикажување накит, Кутија За Прикажување Накит Со Повеќе решетки, Дрво Отпорно На Прашина, Кутија За Складирање Накит За Нараквица Организатор На Накит З?

Кутија За Прикажување накит, Кутија За Прикажување Накит Со Повеќе решетки, Дрво Отпорно На Прашина, Кутија За Складирање Накит За Нараквица Организатор

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа кутија за прикажување накит има мека површина што му овозможува јасно да го прикаже складираниот накит додека го штити од гребнатини и оштетувања Карактеристики : Водоотпорен, Елегантен, Заштеда На Простор. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Користејќи дрво и фланелен, овој производ е водоотпорен. Должината на производот е 21 см, ширината е 12,3 см. СОВРШЕН ПОДАРОК-совршена лична декорација обетки за жени дами се облекуваат за да додадат дополнителни шарм. Ова може да биде идеален подарок за невести, дами, вљубените во роденден, Божиќ и нова година. Оваа кутија за прикажување накит има мека површина што му овозможува јасно да го прикаже складираниот накит додека го штити од гребнатини и оштетувања. Карактеристики : Водоотпорен, Елегантен, Заштеда На Простор. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Користејќи дрво и фланелен, овој производ е водоотпорен. Должината на производот е 21 см, ширината е 12,3 см. СОВРШЕН ПОДАРОК-совршена лична декорација обетки за жени дами се облекуваат за да додадат дополнителни шарм. Ова може да биде идеален подарок за невести, дами, вљубените во роденден, Божиќ и нова година. Опис : оваа кутија за прикажување накит има мека површина што му овозможува јасно да го прикаже складираниот накит додека го штити од гребнатини и оштетувања.Она што може да ви го понуди оваа кутија за прикажување накит е тоа што има повеќе жлебови кои ви помагаат да складирате секаков вид накит и да одржувате се што е организирано и достапно во вашата фиока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат