• Новак
Произведено Во САД - 120 Стапки Cat6A 10G Врвен Етернет Кабел За Лепенка Со Високи Перформанси-UL CSA CMR и Бакар. 23авг, 50у Позлата

Произведено Во САД - 120 Стапки Cat6A 10G Врвен Етернет Кабел За Лепенка Со Високи Перформанси-UL CSA CMR и Бакар. 23авг, 50у Позлата

Rating 
DEN 1328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направено во САД, КАБЕЛСКО СОБРАНИЕ ВО КАЛИФОРНИЈА, САД 100% БАКАР САМО. 23 AWG ЖИЦИ, 50 U " ПОЗЛАТА 8 P8 C ПРИКЛУЧОК. ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ. КОМПЈУТЕР, Сонце Микро, APPLE Mac & CCTV БЕЗБЕДНОСТ Компатибилен. Cat6a Етернет Лепенка Кабел, DSP 4000 за гигабит трансфер стапка. Направено во САД, КАБЕЛСКО СОБРАНИЕ ВО КАЛИФОРНИЈА, САД. 100% БАКАР САМО. 23 AWG ЖИЦИ, 50 U " ПОЗЛАТА 8 P8 C ПРИКЛУЧОК. ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ. КОМПЈУТЕР, Сонце Микро, APPLE Mac & CCTV БЕЗБЕДНОСТ Компатибилен. Cat6a Етернет Лепенка Кабел, DSP 4000 за гигабит трансфер стапка. Карактеристики : Ја Подобрува вашата постоечка загуба на кабли од 100 бази до 75% Компатибилна со нови 1000baset Gigabit Мрежи брзини На Пренос до 1 Gigabit Исполнува ИЛИ надминува ВРВОТ Категорија 6А И Категорија 5e спецификации Уникатен Дизајн Snagless И Со Помош На Вирус Специјален Конектор Два Реда RJ - 45 Мрежни Конектори 10/100 И 1000 База-Т Компатибилен КАБЕЛ Јакна пвц.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат