• Новак
НАДГРАДЕНИ 10 Црна Туш Главата Со Рачни Спреј Водопад Туш Глава Висок Притисок Одвојува Туш Главата со Црево &засилувач; 12 Туш Главата Продолжување Рака Слободен Ту?

НАДГРАДЕНИ 10 Црна Туш Главата Со Рачни Спреј Водопад Туш Глава Висок Притисок Одвојува Туш Главата со Црево &засилувач; 12 Туш Главата Продолжување

Rating 
DEN 1439.84

Достапност
Достапно за нарачка

- Доколку има проблеми со главата За туширање, слободно контактирајте не прво за да можеме да помогнеме да се поправи што е можно побрзо Комбинацијата на црна глава за туширање од 10 инчи со рачна глава за туширање, црево за туширање од 60 инчи и држач за глава за туширање ви овозможува да изберете различни искуства во бањата во секое време, со надградена рака за продолжување на главата за туширање за да спречите истекување на вода. Туш глава со филтри за тврда вода и го намалува штетниот хлор-универзален филтер за туширање со заменлив повеќестепен филтер. €éd надградени 12" Раката За Продолжување На Главата За Туширање Е-Ново надградено! Раката за продолжување на тушот е интегрирана со 3-насочниот пренасочувач за туширање за да се спречи истекување на вода. Намалете ги чекорите за инсталација на комбинацијата на главата за туширање и направете ја целата комбинација за туширање со раце постабилна. Продолжувањето на раката на главата за туширање е изработено од цврст месинг и нерѓосувачки челик. Висината и аголот од 180 степени на раката за продолжување на главата за туширање се прилагодливи, што ви овозможува да го прилагодите аголот и висината на главите за туширање. €ém премиум Водопад Туш кабина q -10 инчен голем плоштад дожд туш глава, целосна покриеност на телото водопад туш глава. Главите за туширање под висок притисок се изработени од нерѓосувачки челик СУС 304 за најголема отпорност на ' рѓа и долговечност. Неговите 196 тесно поврзани силиконски млазници можат да ви донесат искуство со туширање во хотелски стил и има функција за самочистење, што значи дека нема да биде блокирана. €●Рачна Глава за Туширање q - рачна глава за туширање ABS со мат црна боја, 5 туш за поставување спреј : Моќен Дожд, Моќна Магла, Магла За Дожд, Масажа За Дожд, Моќна Масажа. Глави за туширање со 5 модели на прскање кои прават ефект на зголемување на притисокот за крајно искуство со туширање дури и при низок притисок. Отстранлива глава за туширање со црево 60 инчи, идеална за бебешка бања, туш за миленичиња и апликации за чистење. Е МНОГУ лесно да се инсталира - ова комбо за глава за туширање е многу лесно да се инсталира, нема потреба да повикувате водоводџија, само 4 рачно затегнати врски може да се инсталираат за неколку минути. Секој производ ги помина нашите тестови за да се спречи неговото истекување и да се осигура дека тие можат да работат нормално под никакви околности. Тушеви и рачни тушеви може да се користат само со туш глава/врнежи од дожд, или со две тушеви во исто време. Интензитетот на протокот може малку да влијае на вашиот локален притисок на водата. - Доколку има проблеми со главата За туширање, слободно контактирајте не прво за да можеме да помогнеме да се поправи што е можно побрзо. Комбинацијата на црна глава за туширање од 10 инчи со рачна глава за туширање, црево за туширање од 60 инчи и држач за глава за туширање ви овозможува да изберете различни искуства во бањата во секое време, со надградена рака за продолжување на главата за туширање за да спречите истекување на вода. Туш глава со филтри за тврда вода и го намалува штетниот хлор-универзален филтер за туширање со заменлив повеќестепен филтер. €éd надградени 12" Раката За Продолжување На Главата За Туширање Е-Ново надградено! Раката за продолжување на тушот е интегрирана со 3-насочниот пренасочувач за туширање за да се спречи истекување на вода. Намалете ги чекорите за инсталација на комбинацијата на главата за туширање и направете ја целата комбинација за туширање со раце постабилна. Продолжувањето на раката на главата за туширање е изработено од цврст месинг и нерѓосувачки челик. Висината и аголот од 180 степени на раката за продолжување на главата за туширање се прилагодливи, што ви овозможува да го прилагодите аголот и висината на главите за туширање. €ém премиум Водопад Туш кабина q -10 инчен голем плоштад дожд туш глава, целосна покриеност на телото водопад туш глава. Главите за туширање под висок притисок се изработени од нерѓосувачки челик СУС 304 за најголема отпорност на ' рѓа и долговечност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат