• Новак
БЕСКОНЕЧНА Слатка Декорација На Забави за 16-ти Роденден Розово Злато Декор Забава Снабдува Ткиво Пом Помс Хартија Круг Точки Венци, Виси Партија Снабдување Во Соба

БЕСКОНЕЧНА Слатка Декорација На Забави за 16-ти Роденден Розово Злато Декор Забава Снабдува Ткиво Пом Помс Хартија Круг Точки

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет За Декорација со најдобра Вредност-БЕСКОНЕЧНО Украсете го вашиот настан за забава со Украси За Забави Од Розово Злато, кои ќе изгледаат спектакуларни на вашата забава Што Е Вклучено - 11 пом-пом од хартиено ткиво; 18 балони од латекс; 1 круг венец (9,8'); банер "Среќен Роденден"со висечка врвка; сјај" сладок 16 "топер за торта; Милар" 16 " балони. Наполнете Ја Секоја Просторија - со повеќе од 30 декор елементи - од шарени балони до сребрени завеси, венци, помпони од ткиво и транспаренти-овој комплет ќе ви помогне да го пополните целиот простор со празнична радост. Висок Квалитет - Најдобра вредност за Вашите Пари и се погриживме нашиот Комплет Од Розово Злато да биде високо тестиран и квалификуван со цел да ги испорачаме најдобрите Резерви За Украси Од Розово Злато Поставени На нашите клиенти. 100% Гаранција-Доколку не сте задоволни со нашиот производ од која било причина, можете да уживате во целосна наплата или бесплатна замена. Комплет За Декорација со најдобра Вредност-БЕСКОНЕЧНО Украсете го вашиот настан за забава со Украси За Забави Од Розово Злато, кои ќе изгледаат спектакуларни на вашата забава. Што Е Вклучено - 11 пом-пом од хартиено ткиво; 18 балони од латекс; 1 круг венец (9,8'); банер "Среќен Роденден"со висечка врвка; сјај" сладок 16 "топер за торта; Милар" 16 " балони. Наполнете Ја Секоја Просторија - со повеќе од 30 декор елементи - од шарени балони до сребрени завеси, венци, помпони од ткиво и транспаренти-овој комплет ќе ви помогне да го пополните целиот простор со празнична радост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат