• Новак
Северна Каролина Шарлот 49ерс Лорелс официјално лиценцирана џемпер

Северна Каролина Шарлот 49ерс Лорелс официјално лиценцирана џемпер

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Официјално лиценциран Универзитет во Северна Каролина во Облеката Шарлот. Покажете ја вашата поддршка за 49 -те со оваа облека за лого на UNC Charlotte! Мекиот материјал и дигитално печатеното лого го прават ова одличен додаток на која било колекција на облека на UNCC 49ers!. Оди 49ерс! Носете ја оваа омилена фан Омилена облека од Северна Каролина Шарлот 49ерс во големата игра или само дружете се низ куќата. Уникатното лого направено во живописни бои ќе им овозможи на сите да ја знаат вашата припадност со UNCC!. 8,5 мл, класично вклопување, врат со два прирачник. Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер. Повлечете го затворањето. Официјално лиценциран Универзитет во Северна Каролина во Облеката Шарлот. Покажете ја вашата поддршка за 49 -те со оваа облека за лого на UNC Charlotte! Мекиот материјал и дигитално печатеното лого го прават ова одличен додаток на која било колекција на облека на UNCC 49ers!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат