• Новак
Детектор за враќање на радарот за авто-палпален автомобил 00090555504 0009059300, компатибилен со Ben-Z A C Klasse Fiat 500

Детектор за враќање на радарот за авто-палпален автомобил 00090555504 0009059300, компатибилен со Ben-Z A C Klasse Fiat 500

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Автоматско-палпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпал-една година. Секогаш обезбедувајте квалитетна услуга на нашите клиенти. Палпал-ако не сте сигурни дали овој додаток е компатибилен со вашите автомобили, ве молиме испратете ни го вашиот VIN (број на идентификација на возилото) за да ни дозволите да ви помогнеме. Ве молиме, проверете дали бројот на делот е погоден за соодветниот модел на автомобил што ви треба пред да го набавите. : 0009055504 0009059300 Детектор на радарот за враќање на автомобилот компатибилен со Ben-Z A C Klasse Fiat 500. Пакетот вклучува : 1 компјутер на детектор на радари за враќање на автомобилот. Повеќе компарабилен број на ОЕ : 00090555504 0009059300 735467154 82115644.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат