• Новак
ЗАШТИТНА Ткаенина DMWMD EMF, Проводна/Заштитна ЕМФ Заштита Од Радијација Сребрена Ткаенина Никел Бакар Проводна Ткаенина Заштитете Го Телото Од Повреда На Зрачење, Цр?

ЗАШТИТНА Ткаенина DMWMD EMF, Проводна/Заштитна ЕМФ Заштита Од Радијација Сребрена Ткаенина Никел Бакар Проводна Ткаенина Заштитете

Rating 
DEN 2856.48

Достапност
Достапно за нарачка

[Намалување на зрачењето] : ткаенината е многу ефикасна во елиминирање на штетните ефекти на радио брановите, БЕЗЖИЧНИТЕ сигнали или електромагнетните полиња во нашиот секојдневен живот [Спречи истекување на информации] : оваа заштитна бакарна крпа може да се користи за ставање во џебовите, паричниците, за завиткување на вашата кредитна картичка или за правење торба за мобилен телефон за да се спречи кражба на информации. ● [Лесно за сечење] : Лесно за сечење и шиење, можете да исечете доколку е потребно. Намалете го зрачењето генерирано ОД 5g базни станици и 5g мобилни телефони, додека одржувате добра пропустливост на воздухот. [Перење] : ткаенината против зрачење може да се измие, но може да се измие само 40 пати најмногу. Производот доаѓа со дополнителни упатства за перење и сушење. ● [Сигурна заштита] : високите перформанси и висококвалитетните ткаенини го заслужуваат тоа. Без разлика каква заштита ви е потребна, ткаенините со високи перформанси можат да ни обезбедат заштита. Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви служиме 24 часа на ден. [Намалување на зрачењето] : ткаенината е многу ефикасна во елиминирање на штетните ефекти на радио брановите, БЕЗЖИЧНИТЕ сигнали или електромагнетните полиња во нашиот секојдневен живот. [Спречи истекување на информации] : оваа заштитна бакарна крпа може да се користи за ставање во џебовите, паричниците, за завиткување на вашата кредитна картичка или за правење торба за мобилен телефон за да се спречи кражба на информации. ● [Лесно за сечење] : Лесно за сечење и шиење, можете да исечете доколку е потребно. Намалете го зрачењето генерирано ОД 5g базни станици и 5g мобилни телефони, додека одржувате добра пропустливост на воздухот. [Перење] : ткаенината против зрачење може да се измие, но може да се измие само 40 пати најмногу. Производот доаѓа со дополнителни упатства за перење и сушење. ● [Сигурна заштита] : високите перформанси и висококвалитетните ткаенини го заслужуваат тоа. Без разлика каква заштита ви е потребна, ткаенините со високи перформанси можат да ни обезбедат заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат