• Новак
8 ПАРЧИЊА Полнета Ткаенина Моркови Со Врвки За Влечење Торби За Лопатки Зајаче Морков Декор Фарма Стил Морков Кадифен Пролет Велигден Нивоа Послужавник Декор Кошн?

8 ПАРЧИЊА Полнета Ткаенина Моркови Со Врвки За Влечење Торби За Лопатки Зајаче Морков Декор Фарма Стил Морков Кадифен Пролет Велигден

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

ВЕЛИГДЕНСКИ МОРКОВИ ДЕКОР : пакетот доаѓа со 6 парчиња полнети моркови во различни модели, 2 парчиња вреќи со бура и ролна канап од јута Изберете своја ткаенина зајаче закуски ! Овие преслатки кадифени од морков се совршен завршен допир за секој пролетен или Велигденски декор на фарма. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Секој морков доаѓа со вештачко зеленило "лисја". Ткаенинскиот дел од морковот е со димензии околу 7,5", а зеленилото е околу 4" за вкупно 11,5" висок морков и е широк 1,7" на врвот. Вреќата со бура е висока 4,4" широка и 5,9". И канап од јута е 59" во должина (едноставно соберете како што покажа сликата). ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : овие велигденски моркови од зајаче од фарма се прават во портокалова/црна боја и се полнат со фиберфил, а горниот дел од морков е направен од вештачко зеленило. Вреќите со бура се направени со природна лопатка, мека, цврста и издржлива за повторна употреба. Доаѓа со врвка за влечење јута. КОЛЕКЦИИ ВЕЛИГДЕНСКИ КОРПИ : овие играчки од морков од мека ткаенина ќе изгледаат преслатко во вашиот пролетен и Велигденски декор. Тие работат добро во нивоа, мали вињети, седат на полица или се додаваат во венци. Вашата пролетна и Велигденска трпеза ќе биде убава со овие моркови. Тие дури и ќе бидат совршено додадени Во Велигденските корпи На Вашите деца!. УСЛУГА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Ако имате какви било прашања во врска со нашиот декор од моркови од полнета ткаенина, слободно контактирајте не. ВЕЛИГДЕНСКИ МОРКОВИ ДЕКОР : пакетот доаѓа со 6 парчиња полнети моркови во различни модели, 2 парчиња вреќи со бура и ролна канап од јута. Изберете своја ткаенина зајаче закуски ! Овие преслатки кадифени од морков се совршен завршен допир за секој пролетен или Велигденски декор на фарма. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Секој морков доаѓа со вештачко зеленило "лисја".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат