• Новак
Тули 710600 Ево Флеш Железнички За Покривот Лавици-Пакет од 4

Тули 710600 Ево Флеш Железнички За Покривот Лавици-Пакет од 4

Rating 
DEN 3040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Товар носач нозе За Туле Ево покривот решетката систем Ногата лесно се инсталира на возила со рамни огради. Keyономскиот ограничувач на вртежниот момент покажува кога решетката е безбедно и правилно прицврстена на вашето возило. Обезбедува за возилото Со Брави Со Еден Клуч (вклучени). Лесна за инсталирање нога За лавици За покриви Туле Ево, за возила со рамни огради. Товар носач нозе За Туле Ево покривот решетката систем. Ногата лесно се инсталира на возила со рамни огради. Оваа статија е само сет со четири ево флеш железнички за покривни лавици, БЕЗ монтажа комплет и БЕЗ фарми. Лесна за инсталирање нога За лавици За покриви Туле Ево, за возила со рамни огради. Товар носач нозе За Туле Ево покривот решетката систем. Ногата лесно се инсталира на возила со рамни огради. Оваа статија е само сет со четири ево флеш железнички за покривни лавици, БЕЗ монтажа комплет и БЕЗ фарми. Лесна за инсталирање нога За лавици За покриви Туле Ево, за возила со Рамни огради.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат