• Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80-РД 22мм до 45мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ-80-РД 22мм до 45мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Rating 
DEN 5047.36

Достапност
Достапно за нарачка

Нбк Јапонија МЈЦ-80-РД 22мм до 45мм флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ-80-РД 22мм до 45мм Флексибилна Спојка од Типот На Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 22ммспојка Со 2 Дијаметар : 45ммспојка Должина : 114појка Надворешен Дијаметар : 80материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)804511418322.5 M815 NBK Јапонија MJC-80-RD 22mm до 45mm флексибилна Спојкамјц-80-RD-22mm-45mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат