• Новак
36G24214 - Бела Роџерс Печка Гас Вентил Со Лп Комплет Една Фаза 24 Волт

36G24214 - Бела Роџерс Печка Гас Вентил Со Лп Комплет Една Фаза 24 Волт

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ова Е Сосема Нов Колектор За Вентил За Гас На Печката Бело Роџерс со Комплет ЗА ЛП Врвен Квалитет Белата Роџерс Замена Дел!. Ова Е Сосема Нов Колектор За Вентил За Гас На Печката Бело Роџерс со Комплет ЗА ЛП. Врвен Квалитет Белата Роџерс Замена Дел!. Ова Е Сосема Нов Колектор За Вентил За Гас На Печката Бело Роџерс со Комплет ЗА ЛП.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат