• Новак
Планер 2023-2024, Планер За Академска година Од Јули.2023-Јуни.2024, AIMPEAK 2023-2024 Планер Неделно И Месечно Со Месечни Јазичиња, Внатрешен Џеб, Јамка За Пенкало, Пвц Водоотпорен ?

Планер 2023-2024, Планер За Академска година Од Јули.2023-Јуни.2024, AIMPEAK 2023-2024 Планер Неделно И Месечно Со Месечни Јазичиња,

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Функционален Планер 2023-2024 : овој академски планер може да помогне да ја зголемите вашата продуктивност и да ги постигнете вашите цели Дизајниран Од Јули.2024 година, со 12 месеци месечни и неделни страници за лесно планирање. Функционално дизајнирани дополнителни страници, вклучувајќи преглед на календарот 2023-2024, personal информации, цели и планови, страница за важни датуми, страници за одмор 2023-2024, страници за контакти и белешки. ●Јасен Месечен Преглед : Нашиот неделен и месечен планер 2023-2024 содржи 12 месеци месечни страници, подготвени со месечни јазичиња за брзо повикување. Побогата содржина содржи месечни цели, список со задачи, прегледи, наведени големи празници, изминати и забележани преостанати денови. Следете ги важните рокови, специјални настани и повеќе од секој месец со јасна организација. ●Побогати Неделни Страници : неделните страници за преглед содржат неделен фокус, врвен приоритет, следење, закажување, следење навики, список со задачи, благодарни за, неделни прегледи и белешки, доволно место за пишување за вашето детално дневно планирање, состаноци и активности. Останете организирани и мотивирани секој ден и недела, подобрете ја вашата продуктивност со овој неделен планер 2023-2024 година. ●Супериорен Квалитет : овој планер за 2023-2024 година неделно и месечно користи пвц капак, издржлив и водоотпорен, може добро да ги заштити сите листови внатре. Врзувањето со двојна жица му помага на планерот да остане рамен кога е отворен, така што е полесно да се напише. Планерот содржи внатрешен џеб за складирање мали предмети и јамка за пенкало за погодност. Висококвалитетна хартија без киселина, помага да се намали крварењето со мастило и секогаш да се обезбеди одлично искуство во пишувањето. Одлична текстура, со класични и стилски комбинации на изглед. Гаранција по продажбата : Ако има некаков вид проблеми со квалитетот или ако поради некоја причина не сте целосно задоволни по добивањето на нашиот академски планер 2023-2024 година, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, со задоволство ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација за подобрување. Функционален Планер 2023-2024 : овој академски планер може да помогне да ја зголемите вашата продуктивност и да ги постигнете вашите цели. Дизајниран Од Јули.2024 година, со 12 месеци месечни и неделни страници за лесно планирање. Функционално дизајнирани дополнителни страници, вклучувајќи преглед на календарот 2023-2024, personal информации, цели и планови, страница за важни датуми, страници за одмор 2023-2024, страници за контакти и белешки. ●Јасен Месечен Преглед : Нашиот неделен и месечен планер 2023-2024 содржи 12 месеци месечни страници, подготвени со месечни јазичиња за брзо повикување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат