• Новак
Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Лисја Од Цвет Од Ананас Од Тропско Растение

Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Лисја Од Цвет Од Ананас Од Тропско Растение

Rating 
DEN 1132.80

Достапност
Достапно за нарачка

Големина - 19, 5х4х8, 8см/7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта Материјали-Изработени од оксфордска ткаенина и сунѓер. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Големина - 19, 5х4х8, 8см/7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од оксфордска ткаенина и сунѓер. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат