• Новак
8санлионе 2 парчиња Сенка На Прозорецот На Автомобилот, Странична Патент Предна Задна Мрежа За Сонце, Заштита Од Сонце Што Дише И Екран За Покривање За Приватност На

8санлионе 2 парчиња Сенка На Прозорецот На Автомобилот, Странична Патент Предна Задна Мрежа За Сонце, Заштита Од Сонце Што Дише И Екран

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

●Максимална Заштита● : завесите За Автомобили можат да ја блокираат сончевата светлина за патниците во автомобилот, да се ладат и да спречат изгореници од сонце Исто така, може да го спречи стареењето на внатрешните објекти на автомобилот и да обезбеди сигурност во внатрешноста на автомобилот, така што ќе имате удобно опкружување за возење. ●Висококвалитетен материјал● : оваа завеса за автомобил е изработена од висококвалитетен најлонски мрежен материјал, кој дише и флексибилен. Двослоен дизајн, внатрешниот мрежен слој го одржува воздухот во автомобилот да циркулира и штити од сонце додека не влијае на линијата на видот. Надворешниот слој за сончање ефикасно ја блокира сончевата светлина додека обезбедува заштита на приватноста за внатрешноста на автомобилот. ●Применливо за повеќето автомобили● : сенката за сонце за автомобили е флексибилен, растеглив сопствен дизајн. Големината на предниот прозорец е 33,46*20,47 инчи, Задниот прозорец е 35,43*20,47 инчи, што одговара на повеќето прозорци на автомобили (камиони или Теренци, не вклучувајќи минивани). Ве молиме измерете ја големината на задното стакло на вашиот автомобил пред да го купите. ●Лесен за инсталирање и складирање q : Инсталирајте го автомобилот sunshade во три лесни чекори. Ставете ја мрежестата кеса на стаклото на прозорецот. Обезбедете ја сончевата сенка со кука и јамка. Поштенски нагоре или отпакувајте за да го прилагодите двојниот/единечниот слој. Забелешка : во дождливите денови треба да се стават во вреќата за складирање. ●Гаранција по продажбата : кога ќе ја примите стоката, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние активно ќе ви обезбедиме услуга по продажбата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат