• Новак
Тандер Група PLSP032BK 12-Пакет Шеќер Пакет Носителот, Црна

Тандер Група PLSP032BK 12-Пакет Шеќер Пакет Носителот, Црна

Rating 
DEN 271.36

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Црн Пластичен Држач За Пакување Шеќер (PLSP032 BK) ви го носи Групацијата Thunder Еден добар начин да се обезбеди одлична услуга за клиентите е со тоа што ќе бидете сигурни дека секоја табела ги има сите основни потреби за да ги задоволи потребите на клиентот. Одржувањето на неколку основни зачини на секоја маса ќе ги задржи вашите клиенти да се вратат. Овој класичен држач за пакување шеќер ќе собере различни засладувачи за кафето и чајот на вашиот гостин. Изработен е од цврста лесна за чистење пластика. Овој Црн Пластичен Држач За Пакување Шеќер (PLSP032 BK) ви го носи Групацијата Thunder. Еден добар начин да се обезбеди одлична услуга за клиентите е со тоа што ќе бидете сигурни дека секоја табела ги има сите основни потреби за да ги задоволи потребите на клиентот. Одржувањето на неколку основни зачини на секоја маса ќе ги задржи вашите клиенти да се вратат. Овој класичен држач за пакување шеќер ќе собере различни засладувачи за кафето и чајот на вашиот гостин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат