• Новак
Смешни 911 Оператор Изолирани Патување Кригла Божиќни Подароци-Супер Страшно Не Е Работа-Уникатен Роденденски Подароци За Шеф Мажи Жени Тамблер

Смешни 911 Оператор Изолирани Патување Кригла Божиќни Подароци-Супер Страшно Не Е Работа-Уникатен Роденденски Подароци За Шеф Мажи Жени Тамблер

Rating 
DEN 1316.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. ЗАБЕЛЕШКА : Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат