• Новак
Знаме на авганистан Маска За Перење, прилагодлив унисекс, еднократно спортска маска за дишење на отворено од 5

Знаме на авганистан Маска За Перење, прилагодлив унисекс, еднократно спортска маска за дишење на отворено од 5

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливо затворање на ремените за уши Изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, дише и издржлива. Користејќи технологија ЗА 3д печатење, моделот е јасен и бојата не е лесно да исчезне. Прилагодливост : Прилагодливи ремени за уши и клип за нос во Форма На М за подобро да одговараат на различни форми на лице. Нашиот уникатен клип за нос му помага на капакот на филтерот за воздух подобро да се вклопи и да го подобри ефектот на запечатување. Дајте ви најудобно искуство и најбезбедна гаранција. Применливи сценарија : Погоден За Ноќта на Вештерките, маскенбал, дом, јавни места, училишта, активности на отворено, туризам, градинарство, сликарство, возење велосипед, трчање, пешачење, кампување, забави и играње улоги. Тоа може да биде добра заштита на лицето или декорација на лицето. Исто така, може да биде идеален подарок за пријател или член на семејството на детето. Ткаенина погодна за кожата : внатрешната обвивка е изработена од ткаенина погодна за кожата. Мека, дише, пере и еднократно. Квалитетна Услуга : придаваме големо значење на искуството за купување и корисничкото искуство на секој клиент. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со подобро шопинг искуство. Прилагодливо затворање на ремените за уши. Изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, дише и издржлива. Користејќи технологија ЗА 3д печатење, моделот е јасен и бојата не е лесно да исчезне. Прилагодливост : Прилагодливи ремени за уши и клип за нос во Форма На М за подобро да одговараат на различни форми на лице. Нашиот уникатен клип за нос му помага на капакот на филтерот за воздух подобро да се вклопи и да го подобри ефектот на запечатување. Дајте ви најудобно искуство и најбезбедна гаранција. Применливи сценарија : Погоден За Ноќта на Вештерките, маскенбал, дом, јавни места, училишта, активности на отворено, туризам, градинарство, сликарство, возење велосипед, трчање, пешачење, кампување, забави и играње улоги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат