• Новак
Телефонска Торбичка Машка Чанта Футрола За Кожен Ремен 2 Паричник За Телефонска Торбичка Со Клип за iPhone 12 pro max, За Samsung S20 Ultra, note20 Ultra,A71 5G, A90 5G Телефонски Држач За Поја?

Телефонска Торбичка Машка Чанта Футрола За Кожен Ремен 2 Паричник За Телефонска Торбичка Со Клип за iPhone 12 pro max, За Samsung S20 Ultra,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум И Цврст Стп Кожен Материјал за Трајни Перформанси Меката Внатрешна Обвивка Помага Во Заштитата На Вашиот Нов Телефон Од Гребнатини. Торбичката Со 2 одделни главни прегради за сместување на мобилен телефон и енергетска банка во исто време или држење на два паметни телефони. Две картички се наменети за одржување на кредитни картички, ЛИЧНА карта или име картичка. има клип за метален ремен, јамки за ремени со отворено копче за прицврстување и отстранлив ремен за зглоб, може да се користи како футрола за телефони и паричник за нараквици. идеална опција за секојдневна употреба, вежбање, одмор, шопинг, пешачење, качување, кампување и други активности. Премиум И Цврст Стп Кожен Материјал за Трајни Перформанси. Меката Внатрешна Обвивка Помага Во Заштитата На Вашиот Нов Телефон Од Гребнатини. Торбичката Со 2 одделни главни прегради за сместување на мобилен телефон и енергетска банка во исто време или држење на два паметни телефони. Две картички се наменети за одржување на кредитни картички, ЛИЧНА карта или име картичка. има клип за метален ремен, јамки за ремени со отворено копче за прицврстување и отстранлив ремен за зглоб, може да се користи како футрола за телефони и паричник за нараквици. идеална опција за секојдневна употреба, вежбање, одмор, шопинг, пешачење, качување, кампување и други активности. Држачот за футрола со двоен мобилен телефон има клип за метален ремен, јамки за ремени со отворено копче за прицврстување и отстранлив ремен за зглоб, може да се користи како футрола за телефон и паричник за нараквицамагнетно затворање на размавта кои остануваат затворени за да ја зголемат безбедноста на мобилниот телефон и да обезбедат лесен и брз пристап до телефонот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат