• Новак
Дома свадба фото рамка табела 7 6 подарок-давање роденден декорација божиќ сала декорација

Дома свадба фото рамка табела 7 6 подарок-давање роденден декорација божиќ сала декорација

Rating 
DEN 491.20

Достапност
Достапно за нарачка

Продажбата е пар Материјал : говедска коска + нерѓосувачки челик. Стил : Европски. Форма : Правоаголна. Големина : пар од 6 инчи 7". Продажбата е пар. Материјал : говедска коска + нерѓосувачки челик. Стил : Европски. Форма : Правоаголна. Големина : пар од 6 инчи 7". Материјал : коска од говедско месо + Стил од Нерѓосувачки челик : Форма Во Европски стил : Големина на правоаголник : пар од 6 инчи 7" Категорија Како кутија : снбсп;рамка за фотографии со или без слики : (случајни фотографии).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат