• Новак
Soundcore Од Anker Life P2 Мини Вистински Безжични Слушалки, 10mm Возачи Со Голем Бас, Прилагодено EQ, Bluetooth 5.2, 32h Playtime, USB-C За Брзо Полнење, Мала Големина За Патување, Работа

Soundcore Од Anker Life P2 Мини Вистински Безжични Слушалки, 10mm Возачи Со Голем Бас, Прилагодено EQ, Bluetooth 5.2, 32h Playtime, USB-C За

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Неверојатен Звук Сакан Од 20 Милиони + Луѓе Зачудувачки Звук-Живот П2 мини вистинските безжични слушалки имаат преголеми двослојни драјвери од 10 мм кои испорачуваат звук со засилен бас. 3 EQ Режими-Звучен Потпис, стандардниот EQ, обезбедува добро избалансиран звук, додека Засилувачот На Бас ја подобрува музиката со тешка бас, А Подкастот ги прави гласовите јасно да се истакнуваат. За да се префрлите на различен режим, брзо притиснете ја десната слушалка 3 пати. Ќе слушнете тон за секој успешен прекинувач. Пердув тежина Одговара - малите вистински безжични слушалки тежат само 0,16 мл (4,4 гр), што е 10% полесно од стандардните слушалки. Тие се толку мали и лесни што се чувствуваат практично бестежински во вашите уши. Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат