• Новак
Среќна Новогодишна Елка Велосипед Печатење Автомобилски Седишта Опфаќа 2 Парче Сет Универзална Предна Перница За СЕДИШТЕ за ТЕРЕНЕЦ/Автомобили/Камиони, Гроздобер

Среќна Новогодишна Елка Велосипед Печатење Автомобилски Седишта Опфаќа 2 Парче Сет Универзална Предна Перница За СЕДИШТЕ за ТЕРЕНЕЦ/Автомобили/Камиони,

Rating 
DEN 259.20

Достапност
Достапно за нарачка

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир на уникатност и весели кога ќе се вози Изберете од различни печатени навлаки за седишта за да ја изразите вашата индивидуалност. ●Заштитник На седиштата ● Заштитете го вашето внатрешно седиште од прашина и дамки, заштитете сосема ново седиште или украсете старо седиште. Штити од солзи на седиштата, остатоци и миленичиња hair. ●Одлична Идеја за Подарок 2 x капаци на предните седишта.Универзална големина, може да одговара на повеќето седишта за автомобили со висока кофа и ниска кофа.Давањето покритие на седиштето на семејството или пријателите за посебен ден е многу креативна идеја. ①Лесни инсталации и Чисти Не треба да ги демонтирате седиштата во автомобилот, со еластичен појас на дното на седиштето, целосно завиткан, не е лесен за трчање. Четири сезони употреба, Машина Перат. Ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите вашиот проблем и да одговорите на вашите прашања за е-пошта во рок од 24 часа. €Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир на уникатност и весели кога ќе се вози. Изберете од различни печатени навлаки за седишта за да ја изразите вашата индивидуалност. ●Заштитник На седиштата ● Заштитете го вашето внатрешно седиште од прашина и дамки, заштитете сосема ново седиште или украсете старо седиште. Штити од солзи на седиштата, остатоци и миленичиња hair. ●Одлична Идеја за Подарок 2 x капаци на предните седишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат