• Новак
УРАМ 8GB DDR3L SDRAM PC3L - 12800 1.35 V SODIMM Samsung IC RAM МЕМОРИЈА

УРАМ 8GB DDR3L SDRAM PC3L - 12800 1.35 V SODIMM Samsung IC RAM МЕМОРИЈА

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

8 GB (1 X8 GB) DDR3 L SODIMM PC3 L-12800 S(1600 MHz) 204 pin CL11 2rx8/16 Chips 1.35 V (исто така работат за 1. Компатибилен Со Mac, Intel и Amd Системи. Поддршка Двоен Канал. СЕ Рохс Во Согласност, Џедек Во согласност. 100% Целосно Тестирана И Доживотна Гаранција. УРАМ 8 GB DDR3 L SDRAM PC3 L - 12800 1.35 V SODIMM Samsung IC RAM МЕМОРИЈА (Лаптоп Меморија).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат