• Новак
Тбуобт Патнички Ранец Постави Лесен Лаптоп Обичен Ранец За Жени Мажи, Зебра Жирафа Борово Дрво Животно

Тбуобт Патнички Ранец Постави Лесен Лаптоп Обичен Ранец За Жени Мажи, Зебра Жирафа Борово Дрво Животно

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големината на ранецот е 29, 4х20х40см/11, 5х8х16ин, а големината на куќиштето за моливи е 19х7, 5х3, 8см/7, 5х3х1, 5ин Ранецот е изработен од диагон, а кутијата за моливи е изработена од оксфорд. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент со 4 внатрешни џебови. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо. Празната торба може да стои, а обликот на торбата е цврст. Поради различните екрани на екранот на различни компјутери или мобилни телефони, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ве молиме разберете. Големината на ранецот е 29, 4х20х40см/11, 5х8х16ин, а големината на куќиштето за моливи е 19х7, 5х3, 8см/7, 5х3х1, 5ин. Ранецот е изработен од диагон, а кутијата за моливи е изработена од оксфорд. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент со 4 внатрешни џебови. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат