• Новак
Луисбинс+ DVSB6 - 4 Модел Полистирен Ширина Делител За Полица Канта, Портокал

Луисбинс+ DVSB6 - 4 Модел Полистирен Ширина Делител За Полица Канта, Портокал

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран да обезбеди разноврсност за Вашите Канти За Полици и разделувачи на ширина се достапни во црна и портокалова боја (канбан) Дизајнот со двојни крила ги прави разделувачите на ширина повисоки, создавајќи повреден простор за складирање од споредливите канти. Седум ширина делител позиции и до три должина делител позиции оор флексибилност на бин конгурација. Делителот со целосна должина ја претвора корпата за полица во две или три помали канти по мал дел од цената. Произведени во полистирен. Дизајниран да обезбеди разноврсност за Вашите Канти За Полици и разделувачи на ширина се достапни во црна и портокалова боја (канбан). Дизајнот со двојни крила ги прави разделувачите на ширина повисоки, создавајќи повреден простор за складирање од споредливите канти. Седум ширина делител позиции и до три должина делител позиции оор флексибилност на бин конгурација. Делителот со целосна должина ја претвора корпата за полица во две или три помали канти по мал дел од цената.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат