• Новак
Чидори Сангио ЦВ-500ВХ Удобност Контејнер За Отпад

Чидори Сангио ЦВ-500ВХ Удобност Контејнер За Отпад

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина( В х Д х Х) : 5,9 х 5,9 х 6,5 инчи (15 х 15 х. Земја На Потекло : Кина. За чист и уреден простор околу вашата бања. Атмосферата е погодна за хотели и гостилници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат