• Новак
Лизл 25470 Туркач Завртка Собранието

Лизл 25470 Туркач Завртка Собранието

Rating 
DEN 407.04

Достапност
Достапно за нарачка

Порцеланскиот туркач се користи за притискање на порцеланското парче, без кршење на порцеланот, подалеку во врвот на приклучокот Ова обезбедува простор за отстранувачот на конецот од левата рака да гризе во врвот на приклучокот од нерѓосувачки челик за да може потоа да се повлече. За повеќе информации проверете ја главната алатка За Лизгање-65600. Замена дел за Лизл алатка-65600. Порцеланскиот туркач се користи за притискање на порцеланското парче, без кршење на порцеланот, подалеку во врвот на приклучокот. Ова обезбедува простор за отстранувачот на конецот од левата рака да гризе во врвот на приклучокот од нерѓосувачки челик за да може потоа да се повлече. За повеќе информации проверете ја главната алатка За Лизгање-65600. Замена дел за Лизл алатка-65600. Туркач Завртка Собранието.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат