• Новак
АНАГРАМ МЕЃУНАРОДЕН Букет Сплатун, Разни, Мулти

АНАГРАМ МЕЃУНАРОДЕН Букет Сплатун, Разни, Мулти

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Малопродажен пакет кој содржи 5 балони од фолија Доаѓа ненадувана. Надувајте со хелиум или воздух за да создадете букет со балон. Тежината на пакувањето на производот е 0,17 килограми. Малопродажен пакет кој содржи 5 балони од фолија. Доаѓа ненадувана. Надувајте со хелиум или воздух за да создадете букет со балон. Тежината на пакувањето на производот е 0,17 килограми. Букет од 5 Фолија Балони во малопродажен пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат