• Новак
NARHBRG жени паѓаат цветна маичка со цвеќиња симпатична цветна мода пуловер со долг ракав екипаж вратот на вратот случајна лабава хенли кошули врвови

NARHBRG жени паѓаат цветна маичка со цвеќиња симпатична цветна мода пуловер со долг ракав екипаж вратот на вратот случајна лабава

Rating 
DEN 111.68

Достапност
Достапно за нарачка

Dressенски блуза со долги ракави Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Повлечете го затворањето. Миење на рацете или машината за миење. Свитката е изработена од висококвалитетно, лабаво вклопување, дише, лесна, мека, ткаенина што е пријателска со кожата. Значи, удобно е да се носи цел ден. Тоа е супер мека симпатична блуза, лабава, лесна, лесна, дише, пријателска за кожата, класичен и стилски изглед!. Фустана туника за хеланки/фармерки/под-подрачја се совпаѓаат за стилски излез. Овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, дневно носење, Ноќта на вештерките, костумската забава, костум за сите сезони. Одговара за најголема фигура на телото. Различни бои и типови на цветни печати. Миење на рацете и машината што може да се мијат, измијте одделно. Dressенски блуза со долги ракави. Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Повлечете го затворањето. Миење на рацете или машината за миење. Свитката е изработена од висококвалитетно, лабаво вклопување, дише, лесна, мека, ткаенина што е пријателска со кожата. Значи, удобно е да се носи цел ден. Тоа е супер мека симпатична блуза, лабава, лесна, лесна, дише, пријателска за кожата, класичен и стилски изглед!. Фустана туника за хеланки/фармерки/под-подрачја се совпаѓаат за стилски излез. Овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, дневно носење, Ноќта на вештерките, костумската забава, костум за сите сезони. Одговара за најголема фигура на телото. Различни бои и типови на цветни печати. Миење на рацете и машината што може да се мијат, измијте одделно. Здраво, драг клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛narhbrg☚! [Нашата продавница] : Narhbrg е меѓународен бренд за долна облека што се фокусира на жените колтинг маичка, врвови, палто, јакна, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка облека, долна облека, PJ сет, итн. на материјали за развој на различни стилови, само за да се претстават најдобрите производи на секој клиент! Опис на производот : Карактеристики : Вратот на екипажот, долги ракави, печатење, џемпер за пулвер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат