• Новак
Премиум Црна Хоризонтална Кожна Футрола За Покривање На Телефонот Со Вртлив Ремен Клип За Net10 LG Оптимус Showtime, Net10 Samsung Galaxy S2, Net10 ZTE Такт, Спринт Blackberry Q10, Спринт HTC 8XT

Премиум Црна Хоризонтална Кожна Футрола За Покривање На Телефонот Со Вртлив Ремен Клип За Net10 LG Оптимус Showtime, Net10 Samsung Galaxy

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Фонус Бренд Случај Мека Црна постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. Дупка за прст во долниот дел на куќиштето за лесно отстранување. Клип За појас и јамка За Појас за лесно носење. Останете близу до вашето тело што ќе ви овозможи јасно да го почувствувате режимот на вибрирање. ЗАБЕЛЕШКА : не е загарантирано дека вашиот телефон ќе одговара ако вашиот телефон веќе има силиконски или тврд случај на него. Фонус Бренд Случај. Мека Црна постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. Дупка за прст во долниот дел на куќиштето за лесно отстранување. Клип За појас и јамка За Појас за лесно носење. Останете близу до вашето тело што ќе ви овозможи јасно да го почувствувате режимот на вибрирање. ЗАБЕЛЕШКА : не е загарантирано дека вашиот телефон ќе одговара ако вашиот телефон веќе има силиконски или тврд случај на него. Фонус Случаи ќе биде вистинскиот избор за вас, ако сакате да го носите вашиот уред на вашиот појас.Стилската И издржлива Кожна Футрола за колкови за вашиот телефон комбинира елегантна заштита со лесен, удобен пристап до вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат