• Новак
Tboobt Клуч Држач Ѕид Монтирани Клучни Куки За Ѕид Декоративни со 4 Куки Клучни Организатор Решетката Закачалка За Влезната Врата, Ходникот, Канцеларија, Еднорог Црта?

Tboobt Клуч Држач Ѕид Монтирани Клучни Куки За Ѕид Декоративни со 4 Куки Клучни Организатор Решетката Закачалка За Влезната Врата, Ходникот,

Rating 
DEN 761.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот на куката е железо, а нејзиниот декоративен панел е направен од дрвена лесонит покриен со кален филм 4-те куки за закачување на клучевите, чадор, капа, поводник за кучиња итн. Може да го украси вашиот влез, ходник, врати, дневни соби, фоаје, кујни, простории за перење и комунални услуги, гаражи и канцеларии. Димензиите на правоаголните панели се 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи. Откако ќе го избришете ѕидот чист, поправете го со лепење. Се препорачува да се носат не повеќе од 2 килограми. Што е поинтересно, ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување. Можеме да ја смениме шемата на правоаголната област на фотографија што ви се допаѓа! Само испратете ни ја фотографијата или сликата. Материјалот на куката е железо, а нејзиниот декоративен панел е направен од дрвена лесонит покриен со кален филм. 4-те куки за закачување на клучевите, чадор, капа, поводник за кучиња итн. Може да го украси вашиот влез, ходник, врати, дневни соби, фоаје, кујни, простории за перење и комунални услуги, гаражи и канцеларии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат