• Новак
Nuobesty Генерал Сет Тексас Холдем Казино Покер Чип Покер Чип Сет Пластични Бинго Чипови Игра Вегас Покер Ноќи Шалтери За Лас Вегас Подарок Кутија Игра Броење Токен Од?

Nuobesty Генерал Сет Тексас Холдем Казино Покер Чип Покер Чип Сет Пластични Бинго Чипови Игра Вегас Покер Ноќи Шалтери За Лас Вегас Подарок

Rating 
DEN 358.40

Достапност
Достапно за нарачка

неткаен-ткаенина за училница и карневалот бинго игри. Без разлика дали ставате совршен настан за бинго или носите цртичка боја во училницата во вашата градинка!Коцкање Чипови. Добро за моделирање на математички концепти за учење. Дизајнот за печатење броеви ви овозможува да знаете кои броеви се наречени. Овие мали бинго чипови се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со мазна површина. Опис Доаѓа со 50 парчиња контра чипови се доволни за бинго игра или математика игри. Бидејќи количината е вештачка проверка, дозволете многу мал број грешки. Доволно за математички игри или деца кои не бројат ниту на час, ниту дома; и бројачите од 50 парчиња никогаш нема да бидат излишни кога играат математички игри. Карактеристики-Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ - овие мали БИНГО чипови се направени од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со мазна површина. - Без разлика дали ставате совршен настан за бинго или носите цртичка боја во училницата во вашата градинка! - Добро за моделирање на математички концепти за учење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат