• Новак
Старет Челичен Џебен Писар Со Глава Во Форма На Шестоаголник-2-7/8 Должина На Точка, 3/8 Дијаметар На Рачката, Свиткана И Никелирана Рачка-70Б

Старет Челичен Џебен Писар Со Глава Во Форма На Шестоаголник-2-7/8 Должина На Точка, 3/8 Дијаметар На Рачката, Свиткана И Никелирана

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Квалитетни Материјали-рачката е изработена од челик и никел, осигурувајќи дека ќе трае долго Точката на писарот е исто така изработена од челик, правилно зацврстена и ситно заострена, така што локацијата на точката не е замаглена. Совршен за Секоја Пригода - Џебниот Писар Старет е совршен за секоја пригода. Без разлика дали сте професионалец или само треба да направите неколку брзи ознаки, овој писар е подготвен за задачата. Лесен За Употреба-Едноставно држете ја рачката во едната рака и користете ја другата рака за да ја водите точката на писателот каде што ви треба. Има глава во форма на шестоаголник што спречува тркалање на алатот. Најдобри Перформанси-писарот цврсто се држи во рачката со завиткан чак и кога не се користи може да се смени, да се телескопира во рачката и да се заклучи со чакот. Исклучителниот Производител На Алатки-производство на одлични прецизни алатки Повеќе од 140 години, Компанијата Л. Старет продолжува да се стреми кон извонредност преку обезбедување квалитетни алатки за индустриски, професионални и потрошувачки пазари ширум светот. Рачката е од челик, завиткана и обложена со никел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат