• Новак
ST2010B DELL ST2010B DELL ST2010B

ST2010B DELL ST2010B DELL ST2010B

Rating 
DEN 1916.64

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во јасни, детални слики со овој монитор кој има сооднос на контраст од 1000 : 1 и осветленост од 250 цд/м. Времето на одговор од 5 мс им овозможува на пикселите брзо да ги менуваат боите за да избегнат ленти, замаглување и духови во сцени со брзо движење и видео игри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат