• Новак
ТОВРЕН Торба За Шминка Преносни Козметички Кеси Торба За Шминка Патна Козметика Четки За Тоалети Торба За Складирање Мултифункционален Организатор На Куќиште За ?

ТОВРЕН Торба За Шминка Преносни Козметички Кеси Торба За Шминка Патна Козметика Четки За Тоалети Торба За Складирање Мултифункционален Организатор

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Издржлив Материјал : оваа торба за организатор на четки за шминка е изработена од висококвалитетен стп кожен материјал,издржлив е, водоотпорен,мазен и мек на допир ,лесно чистење и брзо сушење, што може ефикасно да ја заштити целата ваша скапоцена козметика Метал малку патент клипови со срца на, многу течно за употреба. Голема Мерка : големина на отворање торба За шминка : 21*14*14 цм/8. што е доволно големо за да ги собере сите најважни работи за викенд патување или секојдневна употреба. Козметичките кеси за жени можат да носат телефони, паричници, кабел, кармин, комплети за нокти, четки за шминка, сенки за очи, палети за шминка, шампон или производи за нега на кожа значи on.It може да се организира за да се приспособат на козметиката и алатките за шминка што ви се потребни. Моден Дизајн : торбата за шминка со посебен оддел за четки,горниот размавта вклучува 5 слотови за складирање на повеќе од 5 различни димензии на четки додека патувате. Внатрешни облеки со 5 странични ѕидни џебови, кои градат пространа главна преграда за складирање на козметика и шишиња со големина на патување. Мултифункционален Организатор На Шминка : не само што може да се користи како козметички кутии за патување, торбата за шминка за жени, исто така, како торби за шминка за патување, секојдневно користена чанта ,торба за додатоци за патување или торба за перење, торба за тоалет, итн .Одлично за чување на вашиот кармин, сјај за усни, палети за шминка, четки за коса, производи за нега на кожа, лак и така натаму, кога излегувате на патување, забава, кампување, плажа, теретана итн., потребна ви е козметичка кеса за да ја држите козметиката за да можете постојано да ја одржувате вашата шминка шармантна. Идеја Подарок : Оваа торба За Шминка е одличен идеален подарок за роденден,денот на вљубените,Божиќ и оние кои секогаш патуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат