• Новак
mDesign Мека Ткаенина Фиока Фиока И Плакарот За Складирање Организатор Канти За Спална Соба - Држи Кошули, Чорапи, Краток, Хеланки, Облека, Чанти, Шалови, Лидо Колекција,

mDesign Мека Ткаенина Фиока Фиока И Плакарот За Складирање Организатор Канти За Спална Соба - Држи Кошули, Чорапи, Краток, Хеланки, Облека,

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Овие канти го држат нередот во плакарот под контрола со складирање на сите ваши најважни работи; Сортирајте чорапи, облека, ремени, обвивки за глава, хулахопки, долна облека, долна облека, камизоли, блузи за резервоари, спортски градници, хеланки, јога панталони, атлетска облека, постелнина, шалови, чанти, чанти, ракавици, додатоци, книги и многу повеќе; Убаво големина, ќе најдете мноштво употреби за овие модерни канти за Складирање; вклучува 2 големи организатори секој со 10 прегради, 2 средни организатори и 4 мали организатори СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : овие организатори за меко складирање го држат нередот во плакарот под контрола; Користете множители заедно за да создадете поголеми системи за складирање или поединечно за да одговараат на вашите потреби; Совршен За употреба на комоди и врвови за суета за чување шминка, козметика, четки, чешли, шноли, штипки, ленти за глава и додатоци за коса; Одлично за детски соби; Преклопува рамно за лесно складирање кога не се користи. Функционално Одлично За деца, тинејџери и возрасни; Користете ги секаде каде што сакате да додадете малку стил на вашите организациски потреби; Одлично За плакари, фиоки за комоди, плакари за постелнина, маси за пресоблекување, блузи за комоди; Совршено За домови, станови, станови, студентски домови, кампери, cab, кабини и многу повеќе. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од неткаен синтетички материјал што дише; Зајакнатите страни ги чуваат предметите безбедни, а кантите ја одржуваат својата форма; Лесна Нега - Исчистете Со влажна крпа и оставете да се исуши на воздух.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат