• Новак
Тојо Керамика Арита Опрема 940755 Романтична Стакло Пиво, Бетробара

Тојо Керамика Арита Опрема 940755 Романтична Стакло Пиво, Бетробара

Rating 
DEN 520.96

Достапност
Достапно за нарачка

Стакло, порцелан Големина : Прибл. Дијаметар 2,6 инчи (6,5 см) х Висина 7,1. Материјали : Стакло, порцелан. Земја На Производство : Јапонија. Капацитет : Прибл.2 fl oz (330 ml); Додатоци : вклучен упатство за Употреба (англискиот јазик не е загарантиран). Со комбинирање на проѕирно стакло со нозете На Арита Вер кој има долга 400-годишна историја и традиција На Арита Вер, го создадовме како ново ремек-дело што му е познато на светот. Уживајте во вашето релаксирачко време со оваа чаша за пиво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат