• Новак
Штанд ЗА Сервирање СО Нивоа ЈУКАИ 2, Држач За Држач За Накит И Штандови За Попладневна Торта За Чај Еднократно Овошје За Свадба Роденден Бебе Туш Партија, Злато

Штанд ЗА Сервирање СО Нивоа ЈУКАИ 2, Држач За Држач За Накит И Штандови За Попладневна Торта За Чај Еднократно Овошје За Свадба Роденден Бебе

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

[Неверојатен Штанд За Прикажување Торта]Нашиот слоевит штанд за торта има два слоја, на овој двослоен штанд за торта, можете да поставите сендвичи, лушпи, кроасани, овошје, колачи или накит [Попладневен Штанд За Чај]елегантен држач за прикажување од 2 нивоа може да се користи за одржување на производи, овошје, колачи, закуски, мафини, сендвичи или што било што сакате да го послужите или користите како едноставна декорација на вашиот кујнски шалтер или трпезариска маса. [Држач За Организатор на накит]Може да се користи како дисплеј или организатор за помали додатоци, како обетки и брошеви. [Лесен За Употреба И Заштеда На Простор]овој штанд за сервирање на нивоа е лесен за склопување и расклопување за складирање, а садовите за сервирање на нивоа се наредени, не заземаат многу простор во вашиот шкаф, не само што можат да заштедат простор, да стават повеќе десерти за ужина, туку и да ја направат вашата маса чиста и уредна. [Погоден За Многу Прилики]многу е погоден за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и какви било други настани или прилики. Опис на производот : "Животот е одличен. торта го прави подобро."Прекрасен штанд за торта може да ја издигне вашата следна забава на елегантен настан. Еве ја решетката за торта во која ќе се заљубите. можете да послужите десерти како уметник со овие штандови за кекси.Карактеристика : Тродимензионално двослојно складирање, заштеда на простор полиран и мазен, толку лесен и луксузен текстура заоблени рабови, не е лесно да ги повредите вашите раце едноставна инсталација, метод за инсталација отпорен на будала, само вклучете кога сте подготвени да додадете елеганција на коњите што се служат на вашиот следен специјален настан, оваа чинија за сервирање со нивоа е совршен избор повеќенаменски слоеви на големи и мали послужавници може бидете поставени со различни видови состојки и имате голем простор спецификации : име на производ : двослоен полица материјал : легура на целото тело : црна/златна/розово злато процес : боја и боја функција : организирајте и организирајте ја работната површина квалитетот на производот е загарантиран, ве молиме бидете сигурни да купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат