• Новак
X-DREE 2 Пол 5.0 Теренот Прав Агол Лемење Пин Кутија Заглавие Mc_s Конектор(Конектор MC-S de la caja de patillas de anngulo recto de 2 polos y 5.0 cabeceos

X-DREE 2 Пол 5.0 Теренот Прав Агол Лемење Пин Кутија Заглавие Mc_s Конектор(Конектор MC-S de la caja de patillas de anngulo

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Главна Боја : Сив, Сребрен Тон; Вкупна Големина : 13,4 x 16 x 12,3 mm / 0,53" x 0,63" x 0,48" (L*W*H) Земја На Производство : КИНА. Материјал : ПБТ,ГФ, Бакар. Нето Тежина : 2г(Пезос Нето : 2г. Содржина На Пакетот : 1 х Заглавие На Кутијата (Контенидо дел пакет : 1 х енкабезадо де каја.0 Теренот Прав Агол Лемење Пин Кутија Заглавие Mc_s Конектор Име На Производ : Кутија Заглавие Содржина : 1 x Кутија Насловот На Plies : Еден deckpich : 5.0 Mmconnection Технологија : Пролет Кафез Стегач За Поврзување Techweight : 2g000feutreations : еден ред, прав агол, заглавие кутија, електронска компонента.Заглавието на кутијата е совршен конектор за плочата ЗА ПХБ и интегрираното коло, широко користен во компјутерот, таблата за леб, ЛЦД, ТВ и други домашни апарати.Ова производство е направено од висококвалитетни бакарни и изолациски материјали кои можат да обезбедат подобри перформанси.00 Опис На Шпански Конектор мц-С де ла каја де патила де ангуло ректо де 2 полоси и 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат